ללא ספק אחד המוזיאונים המעניינים והלא מוערכים מספיק בעיר, ולכן אני שמחה לקחת אתכן אליו! גם ממש קל להגיע אליו ממנהטן! בואו לגלות אוצרות של אמנות אמריקאית, חללים מדהימים וייחודיים, יצירות ששינו את ההיסטוריה של האמנות והעולם בכלל, ותערוכות חדשניות ומהפנטות - בבניין יפהפה והיסטורי, שרק עליו יש לי סיפורים כה יפים לספר, מתחילת הבנייה שלו, ועד היום.

 

מחיר הסיור אינו כולל מחיר כניסה למוזיאון, שעובד בפורמט של "שלמו כפי יכולתכם", אלא אם יש תערוכה מיוחדת - אנא צרו קשר לפרטים נוספים

אורך סיור: שעתיים ורבע

מקסימום משתתפים: 15

 

נקודת מפגש: 

        Brooklyn Museum

              200 Eastern Pkwy, Brooklyn

 

לסיור קוראים מידטאון הקלאסית, אבל אני קוראת לו - "למה אני אוהבת את מידטאון". כי אם תשאלו כל מי שגר/ה פה - הם יגידו לכם שזה האזור הנורא מכל. אבל בפועל, כל ההיסטוריה הכי מרתקת של העיר כולה נמצאת כאן! קודם כל, עד כמעט סוף המאה ה-19 האזור שכיום הוא אחד העמוסים והסואנים בעיר, היה אזור שומם ומשעמם למדי, ותראו מה נהיה ממנו! חוץ מזה, כמה מהאטרקציות הגדולות ביותר נמצאות בו: הספרייה הציבורית הגדולה, תחנת גרנד סנטרל, בניין קרייזלר ובניין האמפייר סטייט, בראיינט פארק, וכמובן טיימס סקוור. בסיור נבקר ברוב המקומות האלה, נשמע למה ואיך הם הוקמו, נגלה מלא סודות שמסתתרים בתוכם, ונראה איך במתחם ממש קטן של כמה בלוקים, יש עולם ומלואו.

מחיר לאדם: $40

אורך סיור: שעתיים


מקסימום משתתפים: 15

 

נקודת מפגש: 

         Breads Bakery

               42nd St and 6th ave
               
צמוד לבריאנט פארק

לסיורים פרטיים אנא צרו קשר

סיור מידטאון עברית ניו יורק

3,862 חלונות

בסך הכל!

 
 

להגיד שניו יורק בתקופת החגים היא מקום קסום זה כמו להגיד שכלבים בתחפושת של סופרמן זה חמוד - כאילו, ברור! ברגע שמתחיל החורף העיר מתהדרת בקישוטים ירוקים-אדומים, באורות מנצנצים ובעצי אשוח קטנים,  זירות ההחלקה על הקרח נפתחות, משקאות בטעם דלעת צצים בכל פינה ושירי חג מושמעים בכל חנות. השיא האמיתי מתחיל כשחנויות הכלבו הענקיות חושפות את חלונות הראווה שלהן ומגלות ספקטקל מרהיב שהן עבדו עליו שנה שלמה - הבגדים והתכשיטים שהן מוכרות הופכים להיות חלק מהפקה מדהימה של צבע ושל אמנות, כזו שגורמת לעוברים והשווים, אפילו הניו יורקרים הקשוחים ביותר, לעצור, לבהות בפה פעור, ולשלוף את המצלמה.

אז בואו לסייר איתי במורד השדרה החמישית, לצפות בחגיגה הצבעונית שהחגים מביאים איתם, להבין את ההיסטוריה של מנהגי החג בעיר, ולהנות מהקסם של העיר בחורף!

.

מחיר לאדם: $40

אורך סיור: שעתיים

מקסימום משתתפים: 15

נקודת מפגש: 

             
              Starbucks
              600 Madison Ave, New York

לסיורים פרטיים אנא צרו קשר

Christmas Logo.png

הסיור פעיל בתקופת
נובמבר-דצמבר בלבד